Jak Ty możesz pomóc?

Wdzięczny za szczęśliwe zakończenie historii z Julii naczyniakiem postanowiłem zorganizować zbiórkę pieniędzy na fundację doktora Wanera, z którym dr Wyrzykowski miał okazję wielokrotnie współpracować. Fundacja ta wspiera finansowo rodziny dzieci ze zmianami naczyniowymi, funduje badania naukowe nad naczyniakami i edukuje środowisko medyczne w tym zakresie.

Waner Children's Vascular Anomaly Foundation

Znamiona naczyniowe mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia małych dzieci.

Przekazując darowiznę na rzecz Fundacji Doktora Wanera pomagasz dzieciom takim jak Brandon i wspierasz badania nad znamionami naczyniowymi!

Poza tym, mój pracodawca - firma Google, wspaniałomyślnie podwoi każdy datek do kwoty 6 tyś dolarów łącznie zebranych w tej kampanii w bieżącym roku jako część programu Google Gift Matching!

By przekazać darowiznę, użyj poniższego formularza w celu nabycia biletu-cegiełki. Możesz też zrobić to bezpośrednio na stronie juliahemangioma.eventbrite.com


Możesz także pomóc po prostu dzieląc się informacją o tej stronie z innymi! Nawet jedno na dziesięć dzieci rodzi się ze znamionami naczyniowymi. Nadal jednak rodzice często pozostają sami sobie w poszukiwaniu informacji na temat stanu zdrowia ich dziecka. Użyj przycisków poniżej by podzielić się tą stroną w internecie! Pomóż nam zwiększać świadomość o naczyniakach i daj ludziom możliwość pomocy!


Dodaj naszą Stronę Google Plus do swoich kręgów!

No comments:

Post a Comment